Prosinec 2010

Huráááááá!

29. prosince 2010 v 12:40 | Thila- StarLion |  Ostatní
Dohnala jsem malý rekord! 

Včera navštívilo Váš blog 30 lidí!!!!!! Jupíííííí!!!!!!

Proč nesnáším cirkusy

27. prosince 2010 v 20:21 | Thila- StarLion |  Upozornění
Víte, já nesnáším cirkusy. Jako malá jsem tam ráda chodívala. No jo, jenže jednou se to změnilo. Byli jsme s babičkou v cirkuse a byla přestávka. Šli jsme se podívat ven, jelikož tam občas mívají zvířata (v klecích samozřejmě). No a měli tam poníka. Roztomilého, strakatého, prostě krásného. Myslíte si: ,,Kvůli poníkovi nechodí do cirkusu?! ta je nějaká divná ne?" OMYL! Ten poník byl krásnej ale BYL V KLECI! V KLECI TAK MALÝ ŽE SE MOHL SOTVA (snad ani to ne) TAKŘÍKAJC OTOČIT NA PĚTNÍKU! NEMOHL UDĚLAT ANI KROK! Asi si říkáte: ,,Hm, to je blbá metafora." NE! NENÍ TO METAFORA! TAK TO BYLO! ON SE VÁŽNĚ MOHL OTOČIT JEN KOLEM SVÉ OSY! Říkám vám cirkusy jsou TÝRÁNÍ ZVÍŘAT! Myslete si co chcete ale je to tak! Žádám vás, ZAMYSLETE se nad tímto článkem než to jenom přelítnete vočima, nezapamatujete si ani slovo a půjdete klidně do cirkusu. Prostě JE to TÝRÁNÍ ZVÍŘAT! Pokud se nad tímto článkem zamyslíte, zjistíte že ty zvířata jsou prostě POŘÁD V KLECÍCH! NEMAJÍ ŽÁDNÝ POHYB, JENOM V PITOMÝ, MALÝ MANÉŽI! JE- TO- TÝRÁNÍ- ZVÍŘAT! Myslete si co chcete ale cirkusy prostě JSOU TÝRÁNÍ ZVÍŘAT! Nechci vám říkat něco jako že pokud chodíte do cirkusů tak nemáte rádi zvířata apod. To je blbost! Jistě, pokud chcete chodit do cirkusů tak choďte, ale vážně to prostě JE- TÝRÁNÍ- ZVÍŘAT! Když tady občas je plakát na cirkus tak mám chuť ho rozervat, zničit, prostě z toho šílím ale nedávám to znát. A když ten plakát vidí babička (ta s kterou jsem tam jako s jedinou chodila jelikož zbytek rodiny cirkusy nemají rádi) tak se mě hned ptá jestli nechci jít, tak jí řeknu že ne, začnu po 150. vysvětlovat proč, babička se se mnou začne přít že ne, tak nakonec to vždycky musim tři hodiny vomílat než KONEČNĚ zajde řeč někam jinam. Přiznám se vám, když jsem tam toho poníka viděla tak se mi FAKT chtělo brečet. ale pochopte: TEN PONÍK SE FAKT MOHL OTOČIT JEN- KOLEM- SVÉ- OSY! TO JAKO NENÍ TÝRÁNÍ ZVÍŘAT?!! NORMÁLNĚ MAJÍ TY ZVÍŘATA MOŽNÁ TAK 1,5 (jedna a půlkrát) VĚTŠÍ KLEC NEŽ TEN PONÍK! NO CHÁPETE TO?!! Vážně, přečtěte si tento článek celý a zamyslete se. A pokud máte na cirkusy kladný názor tak doufám že se mi povede zatraceně vám ten názor změnit. Nic vám nenutím, jen říkám jak to je. Tak doufám že se několik milovníků zvířat najde a doufám že se několik návštěvníků cirkusu poučí. Vážne se zamyslete. A prosím, napište a hlasujte v anketě co si myslíte o cirkusech.

Vaše (a při té vzpomínce smutná a napruděná)
Smutek

Tááááákže

26. prosince 2010 v 14:59 | Thila- StarLion |  Otázky a odpovědi
Tato rubrika je o tom, že pokud potřebujete něco vědět nebo se mě na COKOLI zeptat pište sem do komentů. a pokud já k vám na blog nějakou otázku napíšu, pište odpovědi pls sem ano? Vaše
Thilin klid menší

Pro všechny

24. prosince 2010 v 12:33 | Thila- StarLion
Tak, mám tu pro všechny vánoční dárek.
Vá-noce
Jsou tam všichni častí návštěvníci mého blogu (kromě Uru, sorry Uru já tě neměla nakreslenou ale je to i pro tebe). Líbí? Doufám, že jo (blbóóóóóśt!!!!!!)

Dárky pro Sarafinu

24. prosince 2010 v 11:58 | Thila- StarLion |  Vánoce!!!!!!
Jak jsme se se Sarafinou dohodli že si uděláme navzájem 2 vánoční dárky. Tak tady jsou ty ode mě.
Safi
Á ještěěěěěěěěěěěě........
Já a Safi
Líbí? Pls hlásněte v anketě a napište koment.

Vlcííííííííí!!!!

21. prosince 2010 v 12:26 | Thila- StarLion |  Moje jiné blogy a oblíbené stránky
Takžeeee, založila jsem si další blog. Nebudu vysvětlovat o čem je, to zjistíte na www.vlcivlcivlci.blog.cz


Plllllls jukněte a komentněte.

Slzy

21. prosince 2010 v 12:04 | Thila- StarLion
Jak jsem již psala stahovala jsem si obrázky z netu. tak jsem jich pár vzala, u jednoho přebarvila pozadí (úúúúúúúf) a k Nale jsem přidala slzy. Jde o to, že taka s Nalou vzpomínají na ty, které milovali.
Slzy
Hlásněte v anketě pls.

Kiara- punk

20. prosince 2010 v 16:39 | Thila- StarLion |  Blbůstky
mno, tak včera jsem si z netu stahovala obrázky a dneska jsem nemněla co dělat tak jsem znetvořila Kiaru. podle názvu článku už můžete tušit....
Kiara pukáč
kiaru jsem nekreslila já, jak jsem psala je to stažený z iňťáku.

Diplom for Wolfenka

19. prosince 2010 v 21:36 | Thila- StarLion |  Diplomky a cenky pro vás
takže, mám tu pro tebe diplom Wolfenko. v úporovnání s tím od tebe pro mě je to Ble ale jinak je to CEEEEELKEM dobrý. Myslim.
For Wolfenka
Dělala jsem to teď narychlo akle MYSLIM  že to UJDE. pOZOR! JENOM UJDE!. Tak co, líbí?

Sarafina

17. prosince 2010 v 13:17 | Thila- StarLioness |  SBéčka
Sarafina http://sarafininblog.blog.cz

Héééééééééélp znova

17. prosince 2010 v 13:14 | Thila- StarLioness |  Ostatní
Takže, tenhle článek se týká hlavně členů party kterou jsem založila. Hele členové, potřebuju aby si každý z vás vybral element (voda, oheň, země, vzduch) který chce ovládat. Já ovládám všechnyyy!
Mno ale potřebuju pro tuhle partu název. Pochopitelně, můžete své názory psát i ostatní. ale pak vybereme jeden a když se na něm schodne věčina nebo všichni tak berem jo? Vaše
Thilin klid

Přesmičky

15. prosince 2010 v 20:19 | Thila- StarLion |  Soutěže a hry
Mno, nic moc nepřidávám, tak si hraju s písmeny. Jsou tam různé věci i názvy mích internetových ,,kámošů" takže to zkuste seskládat.

PS: Odměna= Diplom s čím chcete! (Ale spíš zvířata pls)


HTAIL:

TKAE:

RISFANAA:

HILKA:

CLVI:

ČLVATA:

ÍLV KÁRL:

RASCA:

Jsou tu i názvy postav atd.

Bleskovka i pro erhhhmmm.... blbce :D

15. prosince 2010 v 20:05 | Thila- StarLion |  Soutěže a hry
Takže vymyslela jsem bleskovku o mě (Thile). Jak napovídá název je fakt hrozně lehká pro ty co mě (Thilu) viděli. kdo ji jako první celou zprávně zodpoví dostane záložku. hele je to děsně lehký tak záložka stačí ne?

THILA

Barva těla:

Odznaky: (chci oboje odznaky takže ty na těle i na nohách... Jeje napovídám)

Barva odznaků:

Ocas:

Barva špičky ocasu:

Hříva: (odpovězte má nebo nemá)

(Pokud je hříva) Barva hřívy:

Hm to je všechno.

Uru

13. prosince 2010 v 19:50 | Thila- StarLion
lvikral-rodokmen.blog.cz Uru

Sbírám SB

9. prosince 2010 v 15:29 | Thila- StarLion |  Spřátelování blogů
Kdo chce být SB?Pravidla SBéček: 1) SBéčka nesmí pomlouvat jíná SBéčka nebo návštěvníky. (Mno to nesmí nikdo ale to je jedno.)

2) kdo je SB musí napsat min. jednou do tejdne koment

3) pokud někam jedete nebo nemáte přístup k internetu nebo k počítači dejte mi prosím vědět.
to je všechno pokud chcete být SB prostě sem napište Chci/chtěl/a bych být SB a už se nestarejte.Vaše
Thilin klid

For Nala

8. prosince 2010 v 19:59 | Thila- StarLion |  Diplomky a cenky pro vás
Takže Nalo, ty jsi mi do komentáře asi 100 napsala prosím jestli mě můžeš nakreslit, Já napsala že jo a že tě taky nakreslim. No tak jsem se s tim chvíli dřela až vzniklo tohle.
Náš rozbřesek
Myslim že se to CEEEEEEELKEM povedlo a zkoušela jsem i stínovat! Omlouvám se ostatním (Khali-LoneLioness) že jsou na diplomech sami. Jenže my se s Nalou moc nemuseli a teď jsme se skamarádili tak jsem měla radost a udělala obrázek kterej značí krásu přátelství. Je to děs běs já vim ale já prostě NEUMIM kreslit. Ale snad se ti to aspoň malinko líbí Nalo. PS: Díky a sry že jsem na tebe taky byla hnusná.

ALE: Pro ostatní- Nemyslete si že je to diplom za spřátelení blogů! Je to za normál skamarádění.

Pátý element

7. prosince 2010 v 13:24 | Thila- StarLion |  Mé básně a nápady
Takže, tenhle článek se netýče filmu ale mojí myšlenky. Víte jak se dohaduje co je 5. element? Mno mě napadlo tohle: pátý element není určitá věc nebo síla. Myslím že je to pro každého něco jiného. Mno ale je to možný. Jste třeba, co já vim, profi hráč fotbalu tak je to pro vás fotbal. Nebo jste nafoukanej milionář (neříkám že to někdo z vás je je to jenom příklad) tak jsou pro vás nejdůležitější prachy.

Kdyby to někoho zajímalo, pro mě je to láska. Jako celkově, k rodině, k přátelům a svým blízkým. Nesmějte se, já už jsem taková.

Hééééééééééééééééélp

7. prosince 2010 v 13:18 | Thila- StarLion |  Ostatní
Héééééééééééééélp! Takže, následujcí článek se týče jednoho komentu. Jestli jste to četli tak jsem psala koment (už nevim kam ale je to i u Sarafiny, Kety a Khali-LoneLioness) mno takže: Rozhodla jsem se že vyberu 4 svoje nej ,,kámoše" z blogů a stránek a udělám takovou partu. Takže jsem v ní zatím já (jsem velitelka) Keta, Sarafina a Khali. Mno a já hledám toho posledního. Takže kdo by chtěl tak pište k tomuhle článku do komentů a... třeba budete mít štěstí.


PS: Bude to tak že každý člen bude ovládat 1 element (voda, oheň, země, vzduch. Já ovládám všechy.Sry.) Takže pište jestli tam chcete být a jakej element chcete být. Pllllllllllls já fakt toho posledního poooooootřebuju!