Otázka na Ketu

9. února 2011 v 18:39 | Thila- StarLion |  Otázky a odpovědi
Ahoj Keto, promiň že tě obtěžuju ale smís se tě na něco zeptat? Ohledně telepatie.
Víš, já bych to strašně chtěla umět ale (jak jsem již psala dvakrát na tvém blogu) docela se bojím.
Ptáš se čeho?
1) Toho, že když takhle nechám část své mysli vyjít z těla, tak že se mi už nějak nemusí vrátit a já zůstanu do konce života (nebo dlouho, to je fuk) v tranzu nebo v 'komatu'. Je to možné?
2) Že se takhle pomalu začnu učit telepatii a uvidím někde nějakého démona nebo tak (jako jsi psala v prvním článku v části rozcestníku "Telepatie").
3) když bych se NÁHODOU naučila používat telepatii a mluvila bych s někým (je fuk s kým) a kdyby se na mě třeba naštval, je možné že by se mi třeba potom pokoušel nějakškodit? Nebo mím blízkým, kamarádům a tak.

No, na nic víc zatím nepřijdu, kdyby jo ještě tě budu otravovat ale já bych telepatii hrozně chtěla umět ale tenhle strach a nezkušenost mi v tom brání. Poraď mi prosím.

Vaše
Thilin klid menší
Předem děkuji Keto.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Keta Keta | Web | 9. února 2011 v 18:57 | Reagovat

1) Já myslím, že to možné není... Slovo 'tranz' nebo 'komat' je myslím, moc silné... Ve skutečnosti jsi stále při vědomí a v případě nutnosti schopná ihned normálně reagovat. Malinká část mysli, která se oddělí, je schopná se vrátit tak rychle, že je mnohem těžší udržet ji venku, než dostat zpět :D Z čehož logicky plyne, že je nemožné, abys při telepatii ztratila vědomí, nebo něco podobného ;)
2) To je možné nebezpečí, každopádně čím méně budeš telepatii umět, tím menší je šance, že se ti démon nedostane do mysli ;) Telepatie je totiž vlastně snaha o zrušení přirozených zábran naší mysli... Pokud telepatii neumíš, máš vlastně nepoušenou obranu. Čím víc dokážeš mysl otevřít (a tím pádem i čím lepší jsi v telepatii) tím větší je šance, že by to mohl ublížit démon... Ale pokud jsi dostatečně schopná mysl otevřít, měla bys být i dostatečně schopná mysl ochránit... No, a nakonec: Vždy tu jsou přece andělé, aby nás před démony ochránili :)
3) Pokud tím někým máš na mysli jemnohmotné stvoření tak o tom pochybuji. Jemnohmotné bytosti jsou milé a pokud ne, nejsou pomstychtivé. Pokud ti to jako uklidnění nestačí, je tu ještě jeden argument: Jemnohmotné bytosti jsou zkrátka jemnohmotné :D Nedokáží ti ani nikomu jinému nijak fyzicky ublížit... A co se týče psychického ublížení... Možná by mohli způsobit, že bys měla hodně často špatnou náladu, nebo byl byla unavená a skleslá. Ale jak už jsem předtím psala, nejsou tak urážliví a pomstychtiví... A především předpokládám, že nejsi tak netaktní (neber to jako urážku, jen příklad) abys je naštvala a (pokud by se ti to opravdu povedlo) neomluvila se. ;)

A co se týče otázky, kterou jsi mi psala na blog:
Draci vlastně nemají - jako všechny jemnohmotné bytosti - stanovenou podobu. Jde jen o to, jak jejich pravou podobu přijme a zkreslí naše mysl. Každopádně ovšem dělím draky na ty, kteří vypadají jako ještěři s křídly a čtyřma nohama (evropské) a ty, kteří vypadají jako hadi, křídla většinou nemají a nožky mají jen malé a většinou zakrnělé (asijské) ;)

2 tajemnaelfka tajemnaelfka | Web | 9. února 2011 v 20:17 | Reagovat

Já jsem telepatii vyzkoušela nedávno poprvé.Sice jsem si nepromýšlela všechna pro a proti a taky se telepatii nevěnuji moc dlouho,ale souhlasím s Ketou.

3 Sarafína Sarafína | 10. února 2011 v 13:04 | Reagovat

Hm.. taky bych chtěla umět telepatii a těch dvou věcí kterých se bojíš se já bojím taky

4 Thila- StarLion Thila- StarLion | Web | 10. února 2011 v 15:18 | Reagovat

[1]: Díky! už jsem v poho! A kdybych je naštvala tak se určo omluvím! zítra si napustím vanu a zkusím pokus s vodou! drž mi palce! XD

[2]: tak doufám že se jí obě naučíme a nechytnou nás žádný zlý síly! XD

[3]: Tak prostě zkusíme dát na Ketu a uvidí se! Já osobně Ketě věřím!

Jéééé, ať je už zejtřéék! nemůžu se dočkat mého prvního pokusu telepatie s vodoou!!!

Držte mi palce! :D

5 nikstan1 nikstan1 | Web | 10. února 2011 v 19:13 | Reagovat

koukni na muj bloog!!!!.................

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama