Duben 2011

Uuuuf, zvířátka, moje milá zvířátka!!!

29. dubna 2011 v 21:02 | Thila- StarLion |  Ostatní
Ufff! Má milá zvířátka! Zrovna jsem dodělala nový dess! Až dopíšu tenhle článek, půjdu ho nainstalovat! Uffff! To byla fuška! Ale stojí za to! Víte, já teď kreslím s tabletem tak blicí pytlíky snad už můžete zahodit. ;) Já mám tablet už pár let ale nikdy jsem na něm nekreslila. Teď už jo. Dám vám sem pár obrázků HOTOVÝCH a kreslených na tabletu.
1. Thila's tearLíbí? Děj k němu napíšu jindy ok? Dneska už jsem docela utahaná. *zívne*


A 2. My best workNa tomto obrázku je celý můj dess. Tak co?
A tady orígoš dess v celé své ?kráse?.Líbí? Jdu ho nastavit. Pak půjdu k našim do obýváku a budu s nima na něco čučet. Tak zatím papík a dobrou noc! ;)
Vaše


1. kolo!

26. dubna 2011 v 18:43 | Thila- StarLion |  Soutěže a hry
Dobrý! Dneska začíná 1. kolo soutěže o nejlepší/nejhezčí blog. Soutěžící Sarafína , Car , Lvíček99 , Nala . Shánějte si hlásky. Já nehlásnu nikomu, nebylo by to fér, jedině že bych hlásla všem. XD Hlásnu vám kdekoli, jen ne v mých soutěžích. Tak, to je asi vše. 1. kolo končí tuto neděli ( 30. 4. 2011) .
Vaše


Plllls!!!!!

22. dubna 2011 v 18:41 | Thila- StarLion |  Ostatní
Plsss! potřebuju hlásky TADYhttp://vlk-dier.blog.cz/1104/sonb-2011-1-kolo !!! Plss!!! Je tam i Lara a shání hlasy! To je těžká konkurence! I Car§ já mám jen 2 hlasy! Zas to projedu! Ostatní blogy nechci shazovat, jen jsem je ještě neviděla a tak mluvím jen o těch co znám. Soráč ostatní! Ale fakt mi pls hlásněte!!!!
Vaše


Něco k soutěži...

18. dubna 2011 v 18:01 | Thila- StarLion |  Soutěže a hry
Tak něco k soutěži. Můžete se přihlásit do této středy. Pak už bude hlasování na tuty, do příštího pátku. Jeden musí vypadnout. Pak bude další, týdení kolo. Zas někdo vypadne. A po třetím (opět týdením kole) se udělí místa. Ceny jsou jen za 1. , 2. , a 3. místo. Za ostatní (pokud se ještě někdo přihlásí) je jen diplom s poděkováním za účast. A jako nová se nám přihlásila Nala.
Vaše


Přihlášeni

9. dubna 2011 v 18:58 | Thila- StarLion |  Soutěže a hry
Jsou zatím přihlášeni Sarafí a Car .
Sarafí: * Sarafína
* http://sarafininblog.blog.cz
* O lvím králi, o zvířatech a mnoho dalších jiných věcích :)
Car: 1.Car(lev15)
2.www.lev15.blog.cz
3. O TLK, disney mých problémech, a hlavně o Carískovi!!!!XD
Lvíček99: lvicek99
lvicek99.blog.cz
o lvím králi atd. :D
Nala: * Nala (na mém blogu Pantheress Queeny)
* http://www.pantheress-home.blog.cz/
* Můj blog obsahuje mé každodenní (nebo snad každotýdenní?) kecy ze života, občasné videa či picty, oblíbené hlášky, události z dnů, prostě debility jedné dvanáctileté panteřice. :)
Až budou další tak je sem dopíšu. zatím můžete hlasovat.
Vaše

Soutěěěž!

9. dubna 2011 v 14:22 | Thila- StarLion |  Soutěže a hry
Mám tu další soutěž! Je to soutěž o nejhezčí/nejlepší blog!
Přihláška: * Přezdívka
* blog
* o čem blog je
Pravidla: Nenadávat si, žádná sprostá slova, žádné posmívání nebo uřážení ostatních blogů
Je to soutěž na tři kola. 1. kolo bude trvat týden, vypadne ten blog/ty blogy které(ý) nebude/nebudou mít žádný hlas.
2. kolo je opět na týden, a zbytek je stejný jako u prvního
3. kolo, opět týden. Vyhraje blog s největším počtem hlasů
Ceny: 1. místo- diplom, klikačka (nebo ikonka, klikačky zatím neumím), jmenovka
2. místo- diplom, jmenovka
3. místo- diplom

Tak se pls přihlašte!
Vaše


ÁÁÁÁÁÁÁ!

9. dubna 2011 v 13:44 | Thila- StarLion |  Chicken smoothie
Jooooo! tigris dospěla! A Keara taky! Obě jsou krásné ale Keara... ÁÁÁÁÁCH je zkrátka PŘEKRÁSNÁ!!!!!!
Kearka :DJe krásná co? A pořád nikdo nevíte jak je sem můžu dát jako klikačky? Jak do menu (tam hlavně) tak do článku. Předem dík.
PS: Spoléhám na tebe Lucíku:-))) ! ;D
Vaše


Pro Laru

6. dubna 2011 v 20:40 | Thila- StarLion |  Diplomky a cenky pro vás
Jak víme (nebo alespoň někdo) Lara má dnes narozeniny. Je jí 12! to jsem přece nemohla přejít bez povšimnutí, ne? tak jsem udělala animku. Použila jsem tam tvé obrázka Laro, nevadí? chtěla jsem tam dát tebe. Tak tady je.Líbí? Jenom nevím jestli ti neva yt obrázky, pokud ano, smažu to a něco nakreslím. Jinak bych ti udělala video ale nejede mi Movie maker tak je tu alespoň tohle.
Tak co?
Vaše


Něco mi můj mozeček nebere...

5. dubna 2011 v 19:34 | Thila- StarLion |  Draci
Něco mně dneska napadlo. Byla jsem ve škole a přemýšlela o dracích. A hlavou mi probleskla věta: ,,No jo, lidi maj draky za krvelačný bestie který musí zabíjet." (nebo tak nějak, přesně si to nepamatuju). A teď si říkám "Proč?" Proč maj lidi draky za tyhle bestie?! A navíc, kde to vzali?!!! Existovali, nebo existují, draci? Nemyslím jemnohmotné se kterými se dá telepaticky spojit. No koumali jsme to s rodičema a naše (nebo alespoň mého tátu) napadlo, že by to mohlo být něco jako (teď nevím jak to říkali) předci nebo vymyšlená bytost na základě VARANA.(c) Wikipedia
No, ale jak se zdá, draci existují. I když jemnohmotní. Ale jsou to pořád draci, ne?
Informaci jsem zjistila na blogu http://myomfg.blog.cz/ od Kety. Ale já VÁŽNĚ- NECHÁPU, PROČ, PROČ A PROČ lidi dělaj z draků takový vražedný stroje?!!! To fakt nevim.
Vaše


Já to nechápu...

5. dubna 2011 v 19:21 | Thila- StarLion |  Chicken smoothie
Já to nechápu! Proč v Chicken smoothie nemůžu najít lvi a proč nemůžu najít vlky v TAKOVÉHLEpoloze?! Nechááááápu!!!!! Kdo ví, ať mi odpoví (pls, pls XD).
Vaše


Jooooooo!!!!!

4. dubna 2011 v 18:22 | Thila- StarLion |  Chicken smoothie
Jooooo! v Chicken smoothie mají nová zvířátka! (hned jsem je všechny adoptovala). A Atia, Keara, Mirari, Tiko a Laura už vyrostli!!!!!(ještě nejsou dospělí ale jsou větší). A mám opět pár otázek. Jak můžu dát do menu obrázek zvířátek z Chicken smoothie aby to bylo jako klikací ikonka? A taky, když mi zvířátka vyrostou nemusím znovu měnit obrázky ne? A další otázka: Proč nejsou v Chicken smoothie nějaká zvířata k adopci když je někdo má (např. Lev)? A když si chci koupit něco v obchodě tak kolik mám těch Chicken smoothie peněz? Mám vůbec nějaké? Nebo si je musím vydělat?
Plllllls poraďte!!!!!
Vaše