Květen 2011

Ještě jsem se zapomněla zeptat...

28. května 2011 v 21:21 | Thila- StarLion |  Feral Hearts
Ale nééééé, už zas otázka. ale tahle zatím poslední (doufám)!!!!!! Je ejnom rychlá takže klid. Co mám dělat když mi ve FH nejdou psát čísla? Jako, o místo se mi to posune jako bych napsala písmeno, ale nic se nezobrazí. Co s tím?!
Vaše věčně otravná


Pomóc, pomóc, HELP!!!

28. května 2011 v 15:23 | Thila- StarLion |  Feral Hearts
Nebojte, neodprovoznila (co je to probůh za slovo?! O_o) jsem si zas FH, jen potřebuju poradit (co, už zas?!). Jo, tentokrát jsou to mapy a presety. No, co se týče map, mám hned několik otázek (napadá mě kdo mi asi poradí ). Ta 1. je, že když dělám ampu, mám na ni jen malou plochu. Tady je i obrázek (jo to nastavení nejde odkliknout tak tam je).No, tak mám jen takovou plochu.
Další otázka je, jak můžu udělat třeba řeku? Mě jde dát jenom oceán (voda po celé ploše) a jen ten obdélníkovitý tvar vody! Co s tííííím?!
No, dál máme, jak můžu nějak vyvíšit plochu? Neumím (no ne, fakt?!)!
Tady to je mapka od Coffie! Myslím jako zvýšit nějak takhle.


Dál (ježiš, kolik toho ještě máš Thilo?!), já můžu v mapě dát jenom Hvězdnou auru ale viděla jsem i obrázky z nějaké mapy (něajk nemůžu najít obrázek) kde byly i zelené, modré červené a co já vím jaké aury! Tak ty tam někde jsou? A ještě, když dám Has portal a pak hraju a vlezu do tý mapy, tak ten portál je někde úplně venku z ní, prostě kousek od tý plochy kterou já mám, tak se musím vrátit do hl. mapy a pak zas běžet tam kam chci. Chjo. A ještě, jde nějak udělat aby kameny byly ve vzduchu nebo třeba trs trávy na kameni, nebo tak? Mě to nejde...
A teď poslední otázka ke který se asi přikláním: Na tohle (spíš na ty aury) musím mít stažený ten nový patch nebo nějaký jiný vylepšovadlo?

A teď, co se týče presetů, jen jedna věc. JAK SE UKLÁDAJ?!!! Když ho udělám, mám tam tohle.Dám Ok a tím ho testuju. Pěkný no. a co s tím ostatním?! Pleaseeeee help!
Já vím že už jsem s těma večnejma pomocma otravná, ale já fakt nevím! Moc se vám za ty věčný otázky omlouvám, jenom mě mrzí že mi to s tím nejde. Snad to aspoň několika z vás nevadí...
Předem děkuji, a taky děkuji za to že jste mě za ty moje věčný prosby neuškrtili.
Vaše


Budoucnost

27. května 2011 v 21:30 | Thila- StarLion |  Témata týdne
Budoucnost. Nám otevřena. Nevíme co bude. Můžeme jen čekat. Můžeme doufat. Nemůžeme přesně určit co se stane. Můžeme však naši budousnost ovlivnit. Každá nastávajcí minuta, každá vteřina i třeba písmeno které píšu do tohoto článku, to vše je budoucnost. Budoucnost je to, kdy dopíšu toto slovo? Teď jsem ho dopsala. A budoucnost jsou i ta ostatní. Ale to, co jsem chtěla říct je to, že svou budousnost můžeme změnit. Ale musíme ji změnit včas. Zpět v čase se vrátit nedokážeme. naše chování, naše činy... To vše ovlivňuje naši budoucnost. Zamyslete se. Vaše budoucnost závisí jen a jen na vás! jen vy, pouze vy ji dokážete změnit. Tak ji měňte k lepšímu. Musím říct, někdy se zdá že rozhodnutí které teď uděláme pro nás může mít nepříznivé následky ale řekněme si. Co když někdo potřebuje pomoct? Ale vy se mu poci bojíte z nějakého důvodu. Pochopitelně, musíte myslet také na sebe, ale představte si, něco se stane vám. Ta otevřená budoucnost. Něco se stane vám, zoufale budete volat o pomoc, ale nikdo vám nepomůže, protože se bude bát. Tím, že mu pomůžete, změníte jeho budoucnost ale i tu svou. Pomůžete vy a když budete mít problém, někdo může pomoct vám. Možná to většině z vás nedává smysl, někdo ale možná pochopí. Tak pamatujte, budoucnost je vám otevřena.

A mám tu i obrázek k tomuto tématu.PS: Ten obrázek je narychlo. Snad ho pochopíte...
Vaše


Asi budu kreslit... (néééééé! XD)

25. května 2011 v 20:03 | Thila- StarLion |  Moje výtvory
No jo. Rozhodla jsem se vymýšlet a zakreslovat chary. ale do detailů! Inspirovalo mě k tomu pár obrázků co jsem našla na devaint.art, ale nebojte, chary (ani obrysy apod.) kopčit nebudu! ;D Tak jo. a včera jsem kreslila, dneska dodělala. Je to můj první pokus. zatím nemá jméno, ale posuďte aspoń obrázek ok?
Zde.Jojo, tenhle char se stává mým oblíbeným. ale ej to samec! Ale pěknej! XD No, to co má pod okem není krev, ani to na zádech! jen to má budit dojem krve ale je to marking. No, jak k tomu přišel dodám jindy. A to levé oko vypadá jako robotické, ale není. No, vlastně je, ale má to vrozenené. Není to žádný andrid! XD
A to je asi zatím vše.
Papa, Vaše


Fajn! :D

25. května 2011 v 19:57 | Thila- StarLion |  Soutěže a hry
Tak joo! Končí nám soutěž (opožděně, jak jinak XD) ! A tady máme místa: Na 1. místě se umístil náš srahý Car!
2. místo získal Lvíček99!
A 3. místo získáva naše všmi milovaná Sarafína!

Cenky dodám později ok?
Vaše


Dobrý!

20. května 2011 v 23:28 | Thila- StarLion |  Feral Hearts
Dobrý! Povedlo se mi opět zprovoznit FH! A ta RP... Zítra...? Ale asi nějak večer, uvidíme jak to stihnu ok? Tak zatím papa a dobrou!
Vaše


Pro Wolfenku

20. května 2011 v 19:21 | Thila- StarLion
Mám tu něco málo pro Wolfenku. to první co vám sem dám, jsem páchala v PhotoShopu. No, já v něm totiž vůbec neumím! tak jsem to rovnou pužila jako procvičovadlo. No, ale přijde mi trochu sobecké že v něčem v čem neumím kreslím něco pro někoho na kom mi záleří (záleží mi na vás všech! ;) ). No, tak jo no. ale minulý týden (tedy výkend) byl brácha doma (ano mám bráchu) a já mu ukazovala svoje obrázky z Malování (tu Nalu a tak) a on je strašně chválil, že prej to snad ani v tom Malování nejde nakreslit (šíleený co?! XD taky jsem mu řekla ať nepřehání ;D) a on říkal, že kdybych se naučila v PhotoShopu tak že to prej bude neskutečně dobrý (no OMG! XD) ! A dneska mi psal mail jelikož jsem mu posílala ten obrázek co vám sem teď po tom nekonečném plkání konečně dám a on mi psal že až se v tom pořádně naučí mtak že ty obrázky bydou nejlepší na světě! Xd oceňuju to, proto se snažím to naučit, jelikož slovo mýho bráchy je pro mě slovo od Boha! XD ale ne, fakt, já si bráchy hodně vážím! ;) No a teď ten obrázek (no žeby konečně?! XD).Ano, je to Shi (pochopitelně brečící, pokud ti ty mé věčné slzy vadí Wolfenko, tak řekni!) a jsou tam inějaké efekty (jeden no).
A ještě tu mám dess. !!!ALE UPOZORNĚNÍ!!! Tento dess není na Wolfenčin článek o těch profesionálních dessech, je to čistě jen tak! Stejně profi dessy neumim!!!
Vím že si ho 100% nebudeš nastavovat, je to jen tak záložní. Ale není hroznej jelikož jsou na něm použity tvé obrázky Shi (nebo Wolfenko), ty svoje patlaniny bych tam nemohla přece dát! A pozor! Docela jsem si s ním vyhrála! to duhové písmo jsme dělala ručně! Tak snad se aspoň trochu líbí!
To je asi zatím vše!
Vaše

Jasně Thilo, vždycky musíš všechno chtít! D,:

20. května 2011 v 18:09 | Thila- StarLion |  Feral Hearts
Nééééé! Já jsem tak blbá! Stáhla jsem si ten nový patch a kvůli němu se mi zase FH uvedly do původního stavu, čili všechno je černý, není vidět myš! Tak jsem rychle hledala odinstalování a tak jsem omylem odinstalovala FH! Tak jsem je stáhla znova no. A zas jsou tak jak byli no (to černý a ta myš). A já zapomněla kde to něco přepsat na Direct3D9! No jistě Thilo, vždycky musíš všechno chtít! Já jsem tak blbá! už si do FH žádný vylepšovadla radši stahovat nebudu! Pls poraďte jak e tam zas dostat, jsem totiž totál tupá! já vždycky všechno po.... podělám! No jo, stará dobrá (spíš blbá) Thila!
Vaše dost nakvašená a smutná


Bude RP!

20. května 2011 v 16:45 | Thila- StarLion |  Feral Hearts
Ahoj všichni! budu dělat ve FH RP! :D Ale LVÍ! Kdo se přihlásí, tak chci aby přišel se svým hl. charem ale pokud má někdo hl. char VLČÍ, tak si do toho pls udělejte LVÍ, ok? Fajn, tak se hlašte! Hlášení do: 30.5.2011 ! Tak nevím co dál, tak zatím pá!
Vaše


2. kolo končí!

17. května 2011 v 19:49 | Thila- StarLion |  Soutěže a hry
Tak fajn! Končí nam 2. kolo soutěže a začíná 3.! V tomto kole vypadla Nala. sorry Nalís (blbý jméno, vím ale je to sranda! XD) ale hlasy rozhodly. :,) Tak tu máš aspoň diplomek!Dále postupují: Sarafína
Car
Lvíček99
Hodně štěstí v dalším kole! Pokud 3. kolo skončí rezímou, bude 4. Toto kole (3.) je do této neděle ok?
Držím packy! ;D
Vaše


Hej ale co je jako?!

16. května 2011 v 17:21 | Thila- StarLion |  Ostatní
Hej ale co je sakra?! Taky e vám nezobrazují obrázky???? Mě ani na mém blogu ani na blozích ostatních! Tak co sakra je?!! Já nevím, jestli je to jenom u mě nebo i u vás!? Jestli to nepřestane tak toho kdo to zařídil asi rozkoušu!!!! No, to zas ne ale i tak...
Tak jak je to u vás?!
Vaše dost napruděná

Zas jeden z mých lepších obrázků

14. května 2011 v 13:55 | Thila- StarLion |  Moje výtvory
Zas jsem kreslila. Tento obrázek patří k jedněm více povedeným které jsem nakreslila. Ano, OPRAVDU jsem tohle kreslila JÁ. Je to Nala a pije u vodopádu. Za 1. jsem neměla co dělat a za 2. je to do Carovy soutěže. Jdu se tam přihlásit a dávám obrázek.Tak co? Hlásněte v anketě please )už mě to pls omrzelo). Tak zatím papa
Vaše


Nové SBééééé!

13. května 2011 v 15:14 | Thila- StarLion |  SBéčka
Mám nové SBéééé! Denkyl! Tady diplom.Vaše


Pro Wolfenku aneb krása oplacená hrůzou

5. května 2011 v 19:44 | Thila- StarLion |  Diplomky a cenky pro vás
Tak mám tu obrázek pro Wolfenku za to, co nakreslila mě. Je to překrásné (ten její)! Ten můj se mi totál nepoved, asi nějak nejsem ve formě. Já snad někdy jsem? No, mám ale i lepší obrázky. Ale opravdu moc se ti omlouvám Wolfenko, fakt mi to nějak nešlo. Každopádně, tady ta hrůzná 'pomsta' za ten tvůj je.


Jééé! Já ho blbě pojmenovala! Shiresann. Promiň. ;) A neva ti že na tom obrázku brečíš? V mysli jsem tě viděla brečící v téhle poloze a já prostě kreslím to, co mám v mysli. nevypadá to tak jak si to představuju (bohužel) ale aspoň něco. Líbí? BLBOST co? Je to fakt děs, tohle se mi FAKT NEPOVEDLO! Promiň ale asi jsem neměla svůj den. Tak co?
PS: V anketě ať hlasuje jenom Wolfenka, ok?

Jééééé!

3. května 2011 v 17:56 | Thila- StarLion |  Soutěže a hry
Začíná 2. kolo! Vypadává: Nikdo! Je to 6, 6 a 7, 7. Takže nikoho nevyhodím. Hlasuje se dál. Hlasujte hlasujte!
Vaše


Otázka na Ketu alias ano, znovu otravuji.

2. května 2011 v 18:04 | Thila- StarLion |  Otázky a odpovědi
Neboj Keto, tohle už není ohledně telepatie. Ale máš na blogu tu písničku Il Bello Della Vita. Mně se děsně líbí. Pouštím si ji každý den! Ale chtěla bych si ji stáhnout a hledalajsem na Uložto.cz ale tam není. Nevíš kdo ji zpívá? Třeba když tam napíšu i zpěváka tak ji to najde. Popřípadě nevíš o nějakých stránkách kde ji stáhnou?
Předem dík. ;)
Vaše ale teď momentálně Tvoje


Heeeelp pleaseeee!!! D,,,:

2. května 2011 v 18:00 | Thila- StarLion |  Otázky a odpovědi
Plllls! Helpněte mi někdo. D,: FH už mi jedou, už mi to nepíše že server je odpojen bo co, ale:
1) V tom okýnku kde mám spuštěný FH, mi není vidět myš. Proto si ho často nechávám malé a orientuju se podle plochy kde myš vidět JE.
2) FH už jedou to jo, ale když dám tvořit chary nebo chci hrát tak mám celou postavu, hory, stromy a bla,bla,bla ČERNÝ! A do toho ta myš!!!
Grrr, co s tím? D,: Kdo ví ať odpoví pls. :(
Vaše