Červenec 2011

No...

16. července 2011 v 10:05 | Thila- StarLion |  Ostatní
Achjo, kamarádi, kamarádi! Dneska (asi tak za hoďku) odjíždím na dva týdny na dovču! Těším se, to jo ale budete mi chybět! Beru si s sebou sice noťas ale naši říkali že tam asi není internet! Ale kdyby byl, ozvu se, napíšu a tak ale pokud ne, budu odříznutá i od mailu, skypu, mirandy (skype na noťasu stejně nemam)... Ale beru si i tablet takže budu kreslit, dělat videa, až přijedu tak si udělám nový účet na youtube. Každopádně se mi bude moc stýskat ale pokud tam net bude, dám vám vědět. Neztrácejte naději. Ale pokud budu dva týdny neaktivný, asi vám dojde jestli tam je, nebo ne.

A mohla bych na vás mít prosbu? Nenapsali byste mi, třeba k tomuhle článku, témata týdne z následujcích dvou týdnů kdy budu pryč? Víte, abych k nim třeba mohla opožděně něco napsat, nebo měla inspiraci, nebo... Vždyť víte.
Tak se s vámi všemi tedy luočím, když net bude, těšte se a když ne... Tak ode mě budete mít chvilku klid.
Tak páp, za dva týdny!

Vaše


Bez tabletu

13. července 2011 v 11:59 | Thila- StarLion |  Moje výtvory
No, napsis vám asi napoví co?
Pro ujasnění, jsem teď na noťasu a u toho tablet nemám. A jelikož jsem právě neměla co dělat, kreslila jsem. Opakuji BEZ TABLETU!!!

Je to první pokus o můj liščí char. Ale než to zveřejním, vypíšu vám nedostatky.

1) Obrázek je kreslen bez tabletu, myší, ve starší verzi malování.
2) Je kreslen narychlo.
3) Je kreslen z nudy.
4) Je odbytý, jen na zabití času.
5) Není určen pro koukání ostatních, jeho účelem bylo zahnat nudu.
6) Prostě jsem si s tím vůbec nehrála,jen jsem se nudila takže je to úmyslně odbyté.

Tak, tady ho máte.Tak co? Na to že je to bez tabletu a narychlo bych řekla, že to ujde. Co myslíte?

Vaše


Souboj Titánů

12. července 2011 v 9:01 | Thila- StarLion |  Ostatní
Ahojky, chcete něco povědět?
Předevčírem jsme s taťkou koukali na Souboj Titánů. Na tu starší verzi, prý je i nová a to je prý blbost. Bylo to hezký, ALE...!!!! Našla jsem tam pár věcí které byli podle řecké mythologie jinak. Pochopitelně nejsem znalec ale tak posuzuji podle toho, co jsem slyšela apod. Tak vám je sem napíšu.

1) Cassiopea, matka řecké princezny Andromedy, při jejím sňatku s Perseem prohlásila: "Je krásnější než sama bohyně Thebis." Ale podle řecké mytholigie měla říct, že je krásnější než Aphrodita.

2) Calibos, syn Thebis, byl proměněn ny Minotaura. Jenže se měl jako Minotaurus narodit. (K této chybě mám ještě další dvě.)

3) Calibbos - "Minotaurus" vypadal jako nějaký "čert". Ale podle mythologie je Minotaurus člověk s býčí hlavou.

4) Calibos, v jeho podobě Minotaura, měl být schovaný v labirintu, kdežto ve filmu sídlil v močálech.

5) Kerberos, tříhlavý pes, měl ve filmu jen DVĚ hlavy.

To je asi vše.
Opět podotýkám, že nejsem znalec, soudím jen podle toho, co jsem četla, slyšela a bla-bla-bla.

Vaše


Téma týdne - Druhá tvář

11. července 2011 v 10:19 | Thila- StarLion |  Témata týdne
Druhá tvář. Samozřejmě, každý si pod tím může představit co chce. Druhá tvář pro někoho může být klidně i jeho char! Já si ale pod pojmem 'Druhá tvář' představím lidské přetvařování.
Druhá tvář je, podle mého názoru, něco nebo někdo, na co si ten dotyčný 'hraje'. Tím nemyslím to, že si nasadí paruku a předstírá že je někdo jiný, jako Hannah Montana (--"). Tvá druhá tvář je prostě to, co předstíráš, že jsi. Hraješ si na něco co ale opravdu nejsi. Když si slušňák začne hrát na drsňáka, třeba proto aby zapadl do party, podle mě to není ale správné. Může se mu to také vymstít. Může později zjistit, že chce být takový jaký byl a něco mu v tom bude bránit. Hrát si na něco co nejsi je podle mě hloupost. Zůstaňme sami sebou, přátele najdeme i tak. Věřte mi.

Vaše


Magie naší duše.

5. července 2011 v 11:07 | Thila- StarLion |  Mé básně a nápady
Zas má uvaha. Tentokrát o kouzlu naší osobnosti.

Někdo je herec, někdo zpěvák, někdo ovládá telepatii a někdo je prostě normální puberťák, dítě nebo student. Ten si může říct, že není ničím vyjímečný, že je šedá myš (sorry můj potkánku XD no, stejně nejsi šedá ;) )
Ale každopádně, někdo si myslí, že je nic, ničím není zajímavý. Ne. Všichni jsme nečím zajímavý. Všichni v sobě něco máme. Uchováváme v naší duši kouzla, v mysli tajemství a v sobě city.
Každý má své temné stránky, nejsme dokonalí. Nikdo. Je ale třeba vážit si sám sebe, jen tak můžeme žít šťastně a bez zbytečných strastí.

Život je krása, tak ho žij
Neboj se, jen dál jdi,
srdce cestu ti ukáže
a láska dodá kuráže.
Ty však nesmíš se bát,
nesmíš jen tak v koutě stát,
otevři duši svou, přátelé tě nezklamou,
věř mi, to je magie,
co si bytost v duši ukryje.

VašePS: Báseň i článek, má tvorba!!!

Asi bude příběh.

1. července 2011 v 11:01 | Thila- StarLion
No, bude příběh. Už vím o čem. Pochopitelně o vlcích. Ale ne o obyčejních. Bude o Hvězdných vlcích. Budu ho psát o jedné vlčici ale ještě nevím, jestli z jejího pohledu, nebo ze svého. Hm, spíš z jejího, co myslíte? Tak se těště, jdu psát.

PS: Předtím jsem napsala článek, dala ho zveřejnit a plivlo mě to na přihlašovací stránku! Článek se pochopitelně nezveřejnil ani neuložil. --" No, to je jedno, napíšu znova.

Vaše