Srpen 2011

Jsem zpáááátky! :D

22. srpna 2011 v 9:04 | Thila- StarLion |  Ostatní
Jsem zpááátkyyy! To jste šťastní co? XD Tak jenom abyste to věděli, ale tenhle týden asi taky nic přidávat nebudu, jsem totiž u babičky (má kočkůůů :D Nebo jí mam já? :p ). Možná něco přibyde ale to spíš o výkendu. ;) Tak se zatím mějte. Pááá. :*

Vaše
Thila


PS: U koní dobrý. :)

Jedu pryč. :( :)

15. srpna 2011 v 9:57 | Thila- StarLion |  Ostatní
No, dneska odjíždím na týden na tábor (jo, on to není tak úplně tábor, jedu do jezdecké stáje kam chodím). Vrátím se v neděli. Pak Vám samozřejmě napíšu, až se vrátím.
Tak se tu šichni mějte pěkně, pá za šest dní!!! :*

Vaše
Thila

No dobře, já Vám to neřekla... ;P

15. srpna 2011 v 9:55 | Thila- StarLion |  Ostatní
No jo, tak já Vám to neřekla. :p Víte, když se mě teď zeptáte: ,,Kolik ti je?" Už vám neřeknu jedenáct. V červnu mi bylo dvanáct!!! No, tak jen abyste to věděli. :) Uf, kolik by bylo dvanáct lůidských let v přepočtu do lvích? To už bych byla pěkně stará baba! XD Jasně, s brejlema na řetízku, vrásčitá jak mopslík a kafe bych si lila po stole! XD No umíte si to představit?! :D A měla bych šedou hřívu! No bože! Smějící se
No, to je asi vše, jen... Abyste to věděli. :)

Vaše
Thila

'My' blog!!!

12. srpna 2011 v 17:19 | Thila- StarLion |  Upozornění
Nooo! Můj 'my' blog je vytvořen! Jukněte se na dragon-magic.blog.cz ! Zbytek najdete tam, ok?

Vaše
Thila

Téma týdne - Návrat do reality

8. srpna 2011 v 19:47 | Thila- StarLion |  Témata týdne
Návrat do reality Může znamenat probuzení ze snu. Nebo konec přemýšlení. Vytrhnutí z uvažovaní. Ale co je vlastně realita? Nebo spíš, přoč nejsoun naše myšlenky, sny, úvahy, realita? Co dělí realitu a myšlenky? A proč je realita tohle, to co JE a ne to, co máme v hlavě? A jak vlastně definovat realitu (jo, tohle s tou definací mám z filmu ale i beztak, vrtá mi to hlavou). No vážně, co je to? V tom filmu také říkali : ,,Jestli je realita to, co můžeš vidět, ohmatat, ochutnat..." No, je tohkle realita (to už ve filmu nebylo)? Koneckonců, je realita to, kde jsme, co se odehrává...? Je to zvláštní. Ale proč je realita tohle? Kdyby se zhmotnili a uskutečnili naše myšlenky a přání, byli by zas realita ony. Ale... Já už sama nevím co teď víc dodat, každdopádně... Nevím. Ale realita... Co je to vlastně?

Vaše
Thila

*kňučení* *kňučení*

5. srpna 2011 v 10:10 | Thila- StarLion |  Mé básně a nápady
Achjóóó! Má zlatá zvířátka. Víte co? Já si chci založit nový blog (nééé, tenhle nechávám, je momentálně můj HL, tamten je jenom boční budu na něj chodit asi nejvíc, nebojte Mrkající) jenže nevím o čem. No, chtěla bych něco mystického, nebo mýtického, mythologického... No, všechno na 'my'. XD No, všechno zas ne. :) Každopádně, chtěla bych tam nějaké moje kecy, nějaké mé 'my' vymýsly, a možná něco jako virtuální... Stáj? Nebo klub, nevím. Možná si udělám ještě víc nových blogů (až vymyslím o čem). Já jsem zvyklá na počet mých blogů asi na 4. :D Teď mám dva. A ten s denkyl ale na ten stejně nechodím a asi ani nehodlám. Neptejte se, prostě mě to tam neba. A tak mimochodem, denkyl tam stejně furt dává obrázky bez zdrojů, tak až to někdo nahlásí, mně to bude fuk. No, ale chtěla bych založit něco jako nějaký klub, nevím ale, jak na to. A nechci kopírovat lařin nápad se SF (nedělala bych to o Scarovi, myslím jenom, že Vám napíšu na mail heslo a vy můžete přidávat). No, zkusím vymyslet něco jiného. Ale ještě o tom popřemýšlím. Musím taky brát v úvahu, jestli bych tam vůbec chodila. No, uvidí se. Ale ten 'my' blog založím určitě. ;) Tak se zatím mějte.

Vaše
Thila

Černá bez bílé

5. srpna 2011 v 9:39 | Thila- StarLion |  Mé básně a nápady
Černá by nebyla bez bílé,
bez zla by nebylo dobro,
bez pláče by nebyl smích,
bez reality by nebyla fantazie,
bez noci by nebyl den a bez smrti by nebyl život.

Tímto se vám snažím říct, že vše zlé je pro něco dobré.

PS: Když jsem to říkala tátovi, měl zas hordu protiargumentů, že prej: "Proč by dobro nemohlo bejt bez zla?" No, možná mohlo, ale jak bysme rozeznali co to je?

Vaše
Thila

Jsme zpátky!!!

1. srpna 2011 v 8:22 | Thila- StarLion |  Ostatní
Ahoj, tak jsme zpátkýý! Vrátili jsme se včera ale nechtělo se mi na comp. Každopádně, jsme zpátky takže budu přidávat (a zavařovat okurkyS vyplazeným jazykem). No, dostala jsem i nápad na nový komix, napíšu to na SF. Mrkající Každopádně, bylo to fajn, užila jsem si to,
ale i tak jsem ráda že jsem zpátky. A nebojte, aspoň z netu v taťkovo mobilu jsem četla vaše blogy, nebojtee. :) Tak, to máme asi zatím vše. Taky napíšu opožděně článek k téma týdne "Začátek".
Tak jo, teď je to vše. Usmívající se
Páááá!

Vaše
Thila
(sry, blbnou obrázky, nehodlám to teď vypisovat).