Únor 2012

Znáte ten pocit...?

16. února 2012 v 19:04 | Thila- StarLion (alias lonely girl forever... Maybe) |  Mé básně a nápady
Víte, tak mě napadlo, že sem napíšu jedno svoje malé pozorování. Týká se tak trochu, dobře, trochu dost, mojí BFF (jestli jí tak ještě vůbec můžu říkat).
Ono je dost těžký mít BFF, která má spoustu dalších přátel (ne, nejsem zrůda a nikdy jsem neřekla, že by měla mít jen jednoho kamaráda (totiž mě), ne, fakt neřekla!), kteří tvrdí, že jsou oni její nejlepší přátelé. Dobře no, všichni to netvrdí. Ale je tu malý problém. Totiž, včera jsme seděli s BFF a ještě jednou kámoškou u oběda a já říkám, že je těžký mít tak oblíbenou BFF. Načež ta druhá kámoška řekla, že ona je nej kámoška mojí BFF. Načež jsme se začali byvit, že se všechny známe ze školky (načež BFF 'fakt úžasně' namítla k tý druhý kámošce, jestli si snad všimle, že by se se mnou ve školce někdy bavila) a já se pak BFF ptám, kdo je teda její nej kámoška a ona, že nějak tak obě. Hm, to tak. Ale já už delší dobu cítím, že už prostě... To není to, co to bývalo. Mnohem víc si všímá (BFF) ostatních a tak a je to prostě... No, prostě na brečení.

Tak jsem se tu na vás zas hezky vykecala (to jste rádi, co? --") a konečně k tomu pozorování.
Jaksi zjišťuju, že zvláště dvě holky, který se na BFF dost lepí, se ke mě chovají úplně jinak, když jsem já, BFF a jedna z nich než když jsem jen já a ona (jedna z těch dvou). Třeba dneska si stojím hezky sama (bez BFF) ve frontě na oběd a najednou mi někdo zakryl oči. Já teda zkusila podle ruky hádat. "BFF (její jméno)?" Nic." "Denčo (zas jiná kámoška, o který jsem se v tomto článku (ani v jiném) nezmiňovala)?" Zas nic. tak jsem se otočila a byla to ta kámoška, která taky tvrdí, že ona je BFF mojí (fakt nevím, jestli ještě) BFF. A já prostě zjišťuji, že takhle, bez BFF se chová jinak a to stejný je i tak druhá, co se drobet (Tahle snad i trochu víc (ale tím ji neurážím, já dřív byla taky taková) a tím 'lepí' myslím, že prostě... Často za ní chodí a tak) na mojí BFF taky lepí, se vážně chová jinak ,když je s BFF (to jí chce mít jen pro sebe) a když je jen se mnou. To je pohoda. Opravdu, je to zvláštní. Jak jsem já+BFF+ jedna z nich tak já a ta jedna prostě nejdem dohromady. Ale jak jsem já+jedna z nich je to bezva. Prostě... Složitý no.

Tak, toť vše. Zdá se vám tohle někdy taky?

Vaše
Thil

Co by se stalo kdyby...

15. února 2012 v 19:56 | Thila- StarLion (alias lonely girl forever... Maybe) |  Témata týdne
Co by se tenkrát bývalo stalo...? Spíš, co by se stalo dnes. Co by se stalo, kdybych s ní tenkrát neprohodila tu jednu dvě věty a nešla na její blog? Co by se stalo, kdybych neviděla to video a neslyšela tu píseň? Co by se stalo, kdybych se nezeptala?
Chcete to vědět? Byla bych sama... Ještě víc, než jsem... Byla bych úplně sama.
Někdy mě až udivuje, co udělá jedna věta. Jedna otázka... Může změnit váš život i vás. Že taková 'prkotina' jako kdo zpívá tu písničku, dokáže vytvořit to, co vytvořila. Já ale vím, že se to prostě mělo stát. Kdyby nemělo, nestalo by se to. A já bych nebyla taková, jaká jsem, nebyla bych to, co jsem a nežila bych tak, jak žiji.
Prostě... Kouzlo jedné otázky.
Přátelé i známí, neznámí a pokud už, tak i moji nepřátelé... Ptejte se. Smějte se. Ptejte se na to, co vás zajímá, i když se vám to nezdá vůbec důležité. Ale věřte mi, ta 'hloupá' otázka, může změnit váš život.
Pamatujte...

A co by se stalo, kdybych nenapsala tento článek? Nevěděli byste to.... Nevěděli byste, co otázka zmůže...

Vaše
Thila

Zoufalství aneb báseň, co mě napadala ve škole při obědě

2. února 2012 v 18:33 | Thila- StarLion (alias lonely girl forever... Maybe) |  Témata týdne
Na začátek prosím, NEKOPÍROVAT MOU BÁSEŇ!!! Kdo ji zkopíruje, ať už k ní uvede zdroj nebo ne, uvede odkaz na blo nebo cokoli jiného, nahlašuji. Omlouvám se ale nesnesla bych, kdyby mi někdo toto kopíroval. Pokud už byste kopírovat opravdu chtěli, ZEPTEJTE SE!!!

Zoufalství... Zajímavé téma. Myslím, že by se k němu hodila báseň, co mě napadla při obědě ve škole.

Cítím se sama a ty to víš,
přesto jsem tichá jako myš,
když nečinně stojíš a přihlížíš,
cožpak nechápeš, že mě tím ničíš?

Stranu po straně, kapitolu též,
jako v knize, v mém životě si čteš.
Pointu v něm však nehledáš,
nevědomky se mi tím vysmíváš.

Ano, uhodli jste. Je o mých pocitech. Týká se přátelství, ne lásky. Já vím, je krátká, ale přelétla mi přes nos a já jsem s ní spokojená, takže si ji nehodlám zkazit něčím, co budui muset do mysli vynutit.

Vaše
Thil

Proč vařit ve škole dobrý obědy...XD

2. února 2012 v 18:10 | Thila- StarLion (alias lonely girl forever... Maybe) |  Blbůstky
To mě napadlo dnes ve škole.... XD
Proč ve šklolních jídelnách vařit dobře?
Pondělí: První den školy po víkendu, ulehčete nám to!
Úterý: Oslava toho, že už není první den po víkendu.
Středa: Polovina pracovních dnů za námi!
Čtvretek: Poslední den před pátkem.
Pátek: Poslední den školy v týdnu.

Tak, co myslíte? XD Souhlasíte se mnou, kamarádi? XD

Vaše
(potřebuju novej obrázek) Thilí