Červen 2012

Téma týdne - Čokoláda

26. června 2012 v 8:32 | Thila |  Témata týdne
Čokoláda. Co k ní dodat? :) Prostě droga, kterou má rád snad každý, no ne? :) Když to vezmu kolem a kolem, jsme vlastně všichni tak trochu feťáci. :DD Mám trochu střelenou náladu, nevšímejte si mě. :)

No, tak co dodat? Yum! :D

Vaše
Thil♥

Ptejte se - charries

25. června 2012 v 21:05 | Thila- StarLion |  Skittles
Nužee, zde vám dám přehled charů, na které si vzpomenu a kterých se můžete ptát. :) Obrázky a další chary a charakteristiky přidám někdy jindy, postupem času, ok? :)

Thila
Druh: Lvice
Povaha: Ochotná, miluje své přátele a rodinu, bojovná, náladová, praštěná.

Flash Flame
Druh: MLP poník/pegas
Povaha: Praštěná, veselá, miluje své přátele (absolutně zaláskovaná do Dashie :DD Však víte, jak to myslím. :)) ), ochotná, miluje létání.

Orino
Druh: Vlk
Povaha: Ochotná, hodná (na ty, co má ráda, jinak protivka), trošku rváč, samotářka

Slash/Kaera Latiy
Druh: Člověk/čarodějka
Povaha: Praštěná, až to bolí, veselá, převážně prostě střeštěná, přátelská

Toť zatím vše. :) Těším se na Vaše dotazy. :)

Ptejte se :)

25. června 2012 v 20:54 | Thila- StarLion |  Skittles
Uum, ok, takžee... Trošku jsem se rozhodla použít rozhodně-ne-mnou-vymyšlený nápad. A toť: Ptejte se! Jednoduše, stačí napsat otázku na některý z mých charů (z těch, co znáte, později asi přidělám nějakej přehled, o prázkách snad bude čas :DD). Nechci zas úplný blbosti nebo otázky na mě, chci něco, na co se prostě zeptáte dotyčného charu, ok? :)

Příklad: Mám otázku na Thilu.
Kde jsi vyrostla? Ve Lví říši, ve Vyhnanství, nebo někde úplně jinde?

Třeba! Takžee, vše jasné? :) Odpovědi se pokusím dělat jako obrázky, ale bacha, budu to flákat! :DD A když se náhodou nenakopu do obrázku, normálně odepíšu, ok? :) Prosím, pokud zrovna na Váš dotaz nebude obrázek, neuražte se. :)

Vaše
Thil♥

Skittles

19. června 2012 v 21:03 | Thila- StarLion |  Skittles
Uuuh.. Ok. Rozhodla jsem se založit nějakou rubriku na kraviny, něco jako bývají ruriky 'Deník' apod. No jasně, 'Skittles' je fakt divnej název, já na nich zrovna nijak neujíždím, ale prostě mě to napadlo, rozhodla jsem se to nechat. Um, no tak jop, budu sem psát prostě blbiny. :) Dneska nejspíš ne, ale brzo by to mělo zařít přibývat. :)

Vaše neskutečně líná
Thil♥

Téma týdne - Krása

12. června 2012 v 9:53 | Thila- StarLion |  Témata týdne
Krása.
Krása je zajímavý pojem, označujcí vzhled určité věci, místa nebo i povahy. Určitě se kolikrát přistihneme, že například na prohlídce zámku, galerie nebo zahrad zůstaneme stát s otevřenou pusou a zmůžeme se jen na "To je krása." . Ovšem, krása může být prostě ,krása' , není avšak vždycky tak fér, jak se zdá. Krásou se dá označit i vzhled například určité osoby nebo zvířete. Jak k tomu ale přijdou ti, kteří třeba takovou krásou obdařeni nejsou? Většina dnešních lidí se upíná víc na krásu těla než na krásu duše. Občas se najde někdo, kdo je krásný uvnitř i na povrchu, není to však pravidlo. Není všechno zlato co se třpytí. Nelíbí se mi dnešní lidský přístup "Ta není hezká, s tou nebudu ztrácet čas." . Ale co kdyby to byla nejmilejší holka (nebo kluk, nebo kočka, kůň, kdokoli...) vůbec? To také není pravidlo, ale co kdyby?
Co víc ještě dodat? Už mě nic nenapadá... Občas by se hodilo podívat se na svět vnitřníma očima, ne koukat jen na vzhled.

Vaše
Thil ♥